SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - RODO
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

STATUT SZKOŁY

PZO

PLAN PRACY SZKOŁY

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

Mistrzostwa Powiatu czwórek siatkarskich


9 maja 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu czwórek siatkarskich chłopców dla rocznika 2009 i młodsi w Rzekuniu. Pierwsza czwórka grała pierwszego seta, a druga czwórka drugiego seta plus rezerwa. Przy remisie rozgrywany był tie-break do 15 punktów, w którym grała najlepsza czwórka. W finałowym meczu SP Rzekuń pokonał SP Kadzidło 2:1 i awansowała do Mistrzostw Międzypowiatowych. Naszą szkołę reprezentowało 6 chłopców z rocznika 2009 z 7a i i 6 chłopców z rocznika 2011 z klasy sportowej 4a. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Nikodem Wierzbowski z 4a.

Skład drużyny: Nikodem Wierzbowski, Szymon Mierzejewski, Mikołaj Kępisty, Wiktor Kraska, Filip Pyskło, Bartek Jaworski, uczniowie z klasy sportowej 4a i uczniowie z klasy 7a w składzie: Maciej Kraska, Szymon Późniewski, Konrad Jastrzębowski, Kacper Kulesza, Rafał Minota. Pomimo swojego młodszego wieku uczniowie z klasy 4a byli równorzędnymi partnerami dla klasy 7a rocznika 2009, grali zarówno w pierwszym, jak i drugim składzie.

Gratulujemy zwycięstwa.

 Dodane przez admin dnia 32 Czytań Drukuj
Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

7 maja br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt w Czerwinie, rocznik 2007 i 2008. Po wcześniejszych eliminacjach nasze siatkarki dziś uległy tylko dziewczętom SP Czerwin zostając wicemistrzyniami Powiatu. Rywalizacja stała na równym, dobrym poziomie.


Końcowa klasyfikacja turnieju:


1. SP Czerwin

2. SP Rzekuń

3. SP Kadzidło

Skład naszej drużyny: Lena Zajkowska (kapitan), Amelia Zadrożna, Julia Piskowska, Emilia Chojnowska, Lena Chmielewska, Oktawia Gieryk i Kinga Chełstowska.

Gratulujemy. Dodane przez admin dnia 33 Czytań Drukuj
LIGA DWÓJEK DZIEWCZĄT ROCZNIK 2011

4 maja 2022r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce rozegrano ligę dwójek dziewcząt dla rocznika 2011 - drugie spotkanie. 25 zespołów podzielonych na cztery ligi. W trzech pierwszych ligach po 6 zespołów, w czwartej 7. Po każdym spotkaniu dwa zespoły z największą ilością punktów w swojej lidze awansuje do ligi wyższej, a dwa z najmniejszą ilością punktów do ligi niższej.

Zostało jeszcze dwa spotkania 18.05 i 02.06.2022r. Do finałów, które zostaną rozegrane 8.06.2022r. awansuje 12 zespołów z największą ilością uzbieranych punktów z poszczególnych spotkań.

W I lidze było aż cztery zespoły z Rzekunia, jeden SP 2 Ostrołęka i jeden SP Czerwin. Nasze dziewczęta walczyły między sobą. Rzekuń4 wygrał cztery mecze, doznał jednej porażki i prowadzi w tabeli 1 ligi. Rzekuń1, Rzekuń2, Rzekuń3 wygrały po dwa mecze i zanotowały po 3 przegrane. Cztery zespoły miały taką samą ilość punktów. O miejscach w tabeli zadecydowały małe punkty. Do 2 ligi spada SP Rzekun1 i SP Rzekuń3. 18 maja 2022r. powalczą o ponowny awans do 1 ligi.

Wyniki I ligi z dnia 4.05.2022r:

1. SP Rzekuń4 - 4pkt.

2. SP 2 (2) Ostrołęka - 3pkt.

3. Rzekuń2 - 2pkt.

4. SP Czerwin1 - 2pkt.

5. SP Rzekuń1 - 2pkt.

6. SP Rzekuń3 - 2pkt.


Tabela końcowa po dwóch spotkaniach na dzień 4.05.2022r.

1 miejsce SP Rzekuń4: Julia Sobczak i Wiktoria Szarwacka - 30pkt.

2 miejsce SP 2 (2) Ostrołęka - 29pkt.

3 miejsce SP Rzekuń2: Zuzanna Mierzejewska, Lena Krawczak - 28pkt.

4 miejsce SP Czerwin1 - 27pkt.

5 miejsce SP Rzekuń1: Nela Sasey, Paulina Garbalińska - 26pkt.

6 miejsce SP Rzekuń3: Dominika Malanowska, Kornelia Wołosz - 25pkt

SP Rzekuń5 w składzie Maria Jabłońska, Ewa Piasecka, Natalia Wójcicka w czwartej lidze odniósł 4 zwycięstwa i 2 przegrane, zespół zgromadził 9pkt.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

 Dodane przez admin dnia 40 Czytań Drukuj
PROJEKT MATEMATYCZNY - III MODUŁ - MATEMATYKA W MIESZKANIU

PROJEKT MATEMATYCZNY - III MODUŁ - MATEMATYKA W MIESZKANIU

To kolejny zrealizowany moduł ogólnopolskiego projektu matematycznego "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki" przez uczniów klasy 3A.
Głównym zadaniem było przygotowanie projektu pokoju, w którym zmieszczą się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Aby prawidłowo wykonać zadanie, musieliśmy stworzyć projekt pokoju "rzut od góry- oraz meble" w skali. Nie było łatwo, ale daliśmy radę.

Przed podjęciem wyzwania odwiedzili naszą klasę architekci: babcia i dziadek naszej koleżanki Uli, którzy opowiedzieli nam o swojej pracy. Obejrzeliśmy wizualizację budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, plany budowy oraz dowiedzieliśmy się o mało znanych aspektach pracy architekta. Poznaliśmy narzędzia niezbędne każdemu architektowi, np. dalmierz laserowy, kątownik, poziomica, tablet graficzny, programy komputerowe służące do projektowania i praktyczne zadania, jakie wykonuje na placu budowy.

Po spotkaniu "naładowani" pomysłami i sposobami na wykonanie własnego projektu przystąpiliśmy do pracy. Oto efekt finalny.Dziękujemy bardzo dziadkom Uli za ciekawą lekcję. Wiemy już teraz, że praca architekta wymaga precyzji, umiejętności i zdecydowanie jest pełna wyzwań. Daje również wiele satysfakcji, gdyż pozwala tworzyć efektowne, kreatywne projekty, które doskonale komponują się z otoczeniem. Architekci pracują w różnych warunkach, jednak jedno jest pewne - nigdy się nie nudzą, gdyż każdy projekt to zupełnie nowe zadanie, które wymaga indywidualnego i kompleksowego podejścia.

Jesteśmy przekonani, że wśród uczestników zajęć jest przynajmniej jeden przyszły architekt .

 Dodane przez admin dnia 43 Czytań Drukuj
DZIEŃ FLAGI


 Dodane przez admin dnia 38 Czytań Drukuj
DZIEŃ KSIĄŻKI
 Dodane przez admin dnia 29 Czytań Drukuj
KONKURS MATEMATYCZNY

W środę 27 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzekuniu wzięli udział w XXII Gminnym Konkursie Matematycznym, który zorganizowany został przez Szkołę Podstawową im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu.


Miło nam poinformować, że nasi Uczniowie zajęli wysokie miejsca w konkursie:


I miejsce - Karol Kosiorek, klasa 2
I miejsce - Marcin Laskowski, klasa 5
I miejsce - Małgorzata Siekierska, klasa 7
II miejsce - Jędrzej Cymes klasa 8


Pan Wójt Bartosz Podolak wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Pieczyńską wręczyli laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy zostali również obdarowani dyplomami oraz upominkami.


Serdecznie dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.


Gratulujemy!


 Dodane przez admin dnia 34 Czytań Drukuj
DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI


Dzisiaj obchodziliśmy święto naszej planety Ziemi. Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy w świetlicy szkolnej.
Uczestnicy Szkolnego Koła Towarzystwa Przyjaciół Lasu prowadzili obserwacje jakości powietrza w ciągu miesiąca (marzec) w naszej małej Ojczyźnie. Dzisiaj przedstawili raport smogowy szkolnej społeczności, podzielili się wynikami swoich obserwacji. Wszyscy zgodnie opowiedzieliśmy się za NIE dla smogu! Chcemy oddychać czystym powietrzem, spacerować i cieszyć się piękną zielenią, którą dostajemy od naszej Ziemi. Wszyscy przypomnieliśmy sobie o postawach i zasadach proekologicznych. Wykonane własnoręcznie ulotki informujące o stanie powietrza wręczyliśmy uczniom i mieszkańcom Rzekunia.
W zorganizowanym konkursie przyrodniczo - plastycznym ,,NIE dla smogu,, zostały wręczone nagrody i dyplomy. Oto laureaci:

I miejsce - Zosia z kl. 1c
II miejsce - Lena z kl. 1c
III miejsce - Olek z kl. 1c i Ada z kl. 1c
Gratulujemy!!!

Ale to nie tylko ...
Każda klasa celebrowała ten dzień w inny sposób. Wybraliśmy się na spacer w celu posprzątania naszego otoczenia. Powstały klasowe ogródki, oglądaliśmy filmy edukacyjne dotyczące ochrony naszej ziemi z tłumaczeniem w języku ukraińskim, z uwagi na uczniów, których gościmy w naszej szkole. Przypominaliśmy sobie zasady segregacji odpadów, mówiliśmy o zagrożeniach dla Ziemi, stworzyliśmy kodeks młodego ekologa.
Kolor zielony był dzisiaj widoczny w naszej szkole, a nasi uczniowie miło spędzili ten dzień. Ziemia na pewno jest wdzięczna im za tą piękną postawę i działania, które podjęliśmy dzisiaj i przez cały rok szkolny.
Każdy dzień niech będzie Dniem Ziemi.
Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacja na FB.

 Dodane przez admin dnia 41 Czytań Drukuj
LIGA MAŁYCH GIER

Nasze dziewczęta z klasy sportowej uczestniczyły w turnieju roztsawieniowym rozpoczynającym małą ligę 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce w dniu 20.04.2022r. Zwycięscy grup i dwie z najlepszym bilansem z drugich miejsc trafiły do 1 ligi. Reszta została rozstawiona według zajmowanych miejsc. Wyniki w załączniku.

Składy drużyn:

Rzekuń 1: Paulina Garbalińska, Nela Sesay

Rzekuń 2: Dominika Malanowska, Kornelia Wołosz, Daria Grabowska

Rzekuń 3: Zuzanna Mierzejewska, Lena Krawczak

Rzekuń 4: Julia Sobczak, Wiktoria Szarwacka

Rzekuń 5: Maria Jabłońska, Ewa Piasecka, Natalia Wójcicka

Gratulujemy i powodzenia.

 Dodane przez admin dnia 36 Czytań Drukuj
INFORMATORUczniów klas 8 zapraszamy do zapoznania się z informatorem dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych Miasta Ostrołęki na rok szkolny 2022/2023. Informator będzie pomocnym narzędziem przy podejmowaniu właściwej decyzji dotyczącej wyboru typu szkoły i profilu kształcenia.

 Dodane przez admin dnia 31 Czytań Drukuj
EKokiermasz

8 kwietnia w naszej szkole odbył się EKOkiermasz. Przy zaangażowaniu całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, a także nauczycieli na wystawie zdrowej żywności pojawiły się koreczki, sałatki owocowe, suszone owoce, ciasta warzywne i wiele innych smakołyków. O ich niekwestionowanych walorach smakowych świadczy fakt, że bardzo szybko zniknęły :) Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie :)

Samorząd Uczniowski

 Dodane przez admin dnia 45 Czytań Drukuj
Strona 3 z 43 < 1 2 3 4 5 6 > >>
KSIĄŻKI DLA UKRAINY
SZCZEPIENIA

LIST MINISTRA ZDROWIA

SZCZEPIENIA PRZECIWKO COWID

WEBINARIA DLA RODZICÓW

WZÓR DEKLARACJI NA SZCZEPIENIE

KWESTIONARIUSZ OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

KWESTIONARIUSZ OSOBY PEŁNOLETNIEJ

SZCZEPIENIA PROFILAKTYKA

SZCZEPIENIA UCZNIÓW

Librus
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

WSPARCIE DLA RODZICA

LOGO


Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.