SP Rzekuń
STRONA GŁÓWNA - ZDJĘCIA - KONTAKT - ERASMUS+
Search   
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
HISTORIA SZKOŁY
PATRON SZKOŁY
ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
UCZEŃ ROKU
WAŻNE DATY
POGODA
ZDJĘCIA
KONTAKT
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
ORGANY SZKOŁY

RADA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD SZKOLNY

DOKUMENTY SZKOŁY

RODO

STATUT SZKOŁY

PZO

PLAN PRACY SZKOŁY

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

PLAN DZIAŁAŃ WYCHOWAWCZO PROFILAKTYCZNYCH

HYMN SZKOŁY

REGULAMIN DE

REGULAMIN WYCIECZEK SZKOLNYCH

REGULAMIN DYŻURÓW

CEREMONIAŁ SZKOLNY

CHOROBA ZAKAŹNA - PROCEDURA

SZKOLNE KOŁO TPL

AKTUALNOŚCI SK TPL

CERTYFIKAT

REGULAMIN SK TPL

PLAN PRACY SK TPL

PROGRAM SK TPL

AKCJE SK TPL

GALERIA ZDJĘĆ SK TPL

Rada Pedagogiczna


Dyrektor Szkoły - mgr Borkowska Sawicka Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Wicedyrektor Szkoły - mgr Modzelewska Ewa - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjno-opiekuńcze




mgr Babińska Kinga - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Bączek Marta - jęz. niemiecki, doradztwo zawodowe, EDB, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Ciak Wiesław - wychowanie fizyczne, informatyka

mgr Cymes Waldemar - jęz. angielski

mgr Czartoryska Alina - edukacja wczesnoszkolna

mgr Dumała Marta - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, nauczyciel współorganizujący

mgr Fronczak Joanna - biblioteka

mgr Jakacka Mariola - chemia, biologia, przyroda, jęz. angielski

inż. Jaskólski Marek - informatyka, wychowanie fizyczne

mgr ks. Jaźwiński Bartłomiej - religia

mgr Kosek Urszula - wychowanie fizyvzne

mgr Kowalczyk Małgorzata - język polski, geografia

mgrKozłowska Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna

mgr Kupis Anna - edukacja wczesnoszkolna

mgr Kurowicka Natalia - edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

mgr Lenkowaska Sylwia - logopeda

dr Lubecka Małgorzata - historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Majewska Agnieszka - muzyka, plastyka, chór

mgr Matyszczyk Artur - świetlica

mgr Michnowska Jolanta - biologia, przyroda, WDŻWR

mgr Mierzejewska Marzena - jęz. polski, nauczanie j. polskiego jako obcego

mgr Mierzejewska Paulina - edukacja wczesnoszkolna

mgr Morawska Edyta - wychowanie fizyczne, plastyka

mgr Nizińska Wioleta - świetlica

mgr Napiórkowska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

mgr Napiórkowska Wioletta - matematyka

mgr Nowakowska Anna - matematyka, technika

mgr Ogonowska Jolanta - matematyka

mgr Otyś Anna - jęz. angielski

mgr Orłowska Mariola - jęz. angielski

mgr Piasecka Beata - jęz. angielski

mgr Podolak Marek - jęz. polski

mgr Sul Katarzyna - religia

mgr Szafrańska Małgorzata - pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

mgr Szatanek Ewa - jęz. polski, historia

mgr Ścibek Joanna - jęz. polski, pedagog szkolny

mgr ks. Święciński Tomasz - religia

mgr Wójcik Ewa - edukacja wczesnoszkolna

mgr Załęska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna,

mgr Żebrowska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, informatyka

mgr Żebrowski Marek - fizyka, informatyka

Librus
JESTEŚMY NA FACEBOOK
SZKOŁA PAMIĘTA
REKRUTACJA

REKRUTACJA

LISTA UCZNIÓW

POMOC PP

ZAJĘCIA

PROCEDURA ORGANIZOWANIA POMOCY PP

WSPARCIE DLA RODZICA

LOGO


Odliczanie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.